Закладка. монтаж. обслуговування кондиціонерів Київ

Установка (закладання магістралі) кондиціонерів під час ремонту. Фотозвіт.

Главная » Наші роботи » Установка (закладання магістралі) кондиціонерів під час ремонту. Фотозвіт.

Ми використовуємо спеціальний інструмент професійної серії-штроборіз, підключений до пилососу, що унеможливлює надмірне запилення приміщення. Штроборез дозволяє робити штробу акуратно та уникнути обвалення шматків зі стіни.

 

Обов’язкові умови для бездоганної роботи кондиціонера:

– Кліматичне обладнання, що відповідає характеристикам приміщення.
– Використання професійного інструменту під час встановлення.
– Виконує монтаж спеціалістом з практичними навичками.
– Вакуумування траси кондиціонера.

Встановлення кондиціонерів під час ремонту. Різання штроб без пилу в Києві та обл.

Ми використовуємо спеціальний інструмент професійної серії-штроборіз, підключений до пилососу, що унеможливлює надмірне запилення приміщення. Штроборез дозволяє робити штробу акуратно та уникнути обвалення шматків зі стіни.

Перший етап монтажу кондиціонера.

Прокладання траси для кондиціонера – непроста процедура, яка потребує професійних інструментів та спеціальних знань та умінь.

Якщо у Вас йде ремонт у квартирі, саме час замислюватися про встановлення кондиціонера. Саме в період ремонту є можливість сховати міжблочні комунікації у стіні. Таким чином, установка кондиціонера ділиться в два етапи. Якщо ремонт вже розпочато, а на покупку кондиціонера грошей поки що немає, можна прокласти трасу заздалегідь, щоб потім не псувати інтер’єр.

Як же все це робиться? Визначившись з маркою, спліт системою і місцем установки, необхідно проштробити в стіні канал для комунікацій, приблизно глибиною і шириною в сорок міліметрів. Тут необхідно врахувати, виходячи з розмірів внутрішнього блоку, висоту стелі, наскільки вона опускатиметься (якщо вона опускатиметься надалі). Наприкінці проштробленого каналу, де вона упирається на зовнішню стіну, свердлиться наскрізний отвір (дірка), куди і виходитимуть комунікації.

Магістраль складається з:

– Фреонових трубок необхідного діаметра (залежно від обраної потужності кондиціонера)
– Дренажної трубки (стік конденсату від внутрішнього блоку)
– Міжблочний кабель підключення електричного живлення
– У деяких випадках сигнального та кабелю живлення зовнішнього блоку

Надалі, після закладки магістралі для кондиціонера, у Вас триває ремонт до чистового оздоблення – фарбування, поклейка тощо. На місці передбачуваної установки кондиціонера виходитимуть зі стіни ті самі закінчення міжблочних комунікацій. Тут відбувається другий етап установки кондиціонера – підключення внутрішнього блоку та пусконалагоджувальні роботи.

В результаті отримуємо той самий монтаж кондиціонера, тільки всі комунікації приховані в стінах.

Обов’язкові умови для бездоганної роботи кондиціонера:

Кліматичне обладнання, що відповідає характеристикам приміщення.
Використання професійного інструменту під час встановлення.
Виконує монтаж спеціалістом з практичними навичками.
Вакуумування траси кондиціонера.

При такому способі встановлення кондиціонера, під час ремонту є кілька нюансів, які обов’язково необхідно врахувати.

Перше це дренаж (шланг по якій йтиме конденсат). Якщо конденсат тектиме на вулицю, тут очевидно потрібно штроблення під маленьким нахилом, щоб рідина від внутрішнього блоку могла йти самопливом. Якщо дренаж прокладатиметься в каналізацію, тут також потрібна додаткова штроба, в якій буде прокладений дренажний шланг. Відповідно, вона повинна йти так само під нахилом для самостійної течки конденсату. На місці з’єднання шланга зі стояком виникає питання підйому запаху з цієї каналізації на внутрішній блок спліт системи. Тут на допомогу приходить спеціальний пристрій – сифон. Він перекриває зворотний доступ повітря з каналізації. Якщо немає можливості провести відведення конденсату під кутом вниз, і з’являється перешкода для самостійного стікання рідини, для таких випадків придумані дренажні помпи. Це невеликий насос, що вбудовується за внутрішній блок кондиціонера, або деінде, для примусового відведення.

Друге, що потрібно враховувати при прокладанні траси в штробі – це правильне підведення штроби до внутрішнього блоку спліт системи. Тут тонкість полягає в тому, що на задній частині внутрішнього настінного блоку кондиціонера, з’єднання мідних труб проходить з правої її частини до центру. Таким чином, якщо це права стіна, штроба проходить прямо від стіни до місця підключення.


Купуючи та встановлюючи кондиціонер у нас, ви отримуєте повну 2-річну Гарантію на кондиціонер та монтажні роботи!!!

Зверніть увагу!
Бажаємо звернути Вашу увагу на кілька моментів, про які потрібно знати.

1. Не залишайте внутрішній блок на об’єкті. Робітники часто люблять попити чай на упаковках і добре, якщо блок послужить їм столом, гірше якщо стільцем.
2. Під загрозою страшної кари забороніть, як-небудь впливати на трасу (труби та дроти). Це може привести як мінімум до додаткових витрат, а як максимум до поломки обладнання. Труби не можна гнути, зрушувати, заливати клеєм та ґрунтовками тощо. Один неправильний загин труби і станеться залом. Виявити залом під час монтажу складно, оскільки труба прихована теплоізоляцією. За відомим законом залом труби зазвичай відбувається біля самої стіни і щоб спаяти доводиться відбивати штукатурку навколо труби.

Штроблення стін
На сьогоднішній день при переплануванні будівель або інших будівельних роботах іноді просто не обійтися без штроблення. Адже ці роботи дозволяють створити якісь поглиблення у стіні, які також називають штробами, вони можуть бути різних розмірів та глибини. Штроба потрібна для прокладання трубопроводів, електропроводки та інших комунікацій. Тому такі роботи, як штроблення стін, будуть затребуваними і потрібними, а проводити їх можна за допомогою різних інструментів.

Фахівці «Клімат Контроль» прокладуть трасу для кондиціонера якісно, надійно та без пилу.