Закладка. монтаж. обслуживание кондиционеров Киев

Установка кондиционера Cooper&Hunter, серии Winner inverter. с. Козин

Специалистами Климат-Контроль были установлены кондиционеры  Cooper&Hunter, Серия Winner Inverter

В результате получаем все тот же монтаж кондиционера, только все коммуникации скрыты в стенах.

  Обязательные условия для безупречной работы кондиционера:

Климатическое оборудование, соответствующее характеристикам помещения.
Использование профессионального инструмента при установке.
Выполнение монтажа специалистом с практическими навыками.
Вакуумирование трассы кондиционера. 

Покупая и устанавливая кондиционер у нас, вы получаете  полную 2-х летнюю Гарантию на кондиционер и монтажные работы!

Закладка магістралі під кондиціонер Cooper&Hunter. Київ.

Главная » Новости » Установка кондиционера Cooper&Hunter, серии Winner inverter. с. Козин

В результаті отримуємо той самий монтаж кондиціонера, тільки всі комунікації приховані в стінах.

Наші спеціалісти можуть зробити прокладання траси під кондиціонер на етапі ремонту. Так звана «закладка» чи попередній монтаж останнім часом користується великою популярністю.

Ми використовуємо спеціальний інструмент професійної серії-штроборіз, підключений до пилососу, що унеможливлює надмірне запилення приміщення. Штроборез дозволяє робити штробу акуратно та уникнути обвалення шматків зі стіни.

Обов’язкові умови для бездоганної роботи кондиціонера:

— Кліматичне обладнання, що відповідає характеристикам приміщення.
— Використання професійного інструменту під час встановлення.
— Виконує монтаж спеціалістом з практичними навичками.
— Вакуумування траси кондиціонера.

Труби сховаються у стіні, в кімнаті їх можна укласти в спеціально підготовлену штробу, на балконі теж у штробу, або закрити гіпсокартоном. Внутрішній блок можна розмістити в будь-якій частині кімнати, хоч на протилежному боці або встановити його над дверима, заощадити простір кімнати. Адже простір над дверима рідко використовується. Зовнішні блоки можна встановити будь-яке місце на фасаді; або розмістити всі разом, сховавши від очей. Відсутність додаткових розеток під внутрішній блок та подовжувачів через усю стіну. Непогано підвести живлення прямо до спліт-системи. Наші фахівці підкажуть якийсь електричний кабель і куди вивести безпосередньо. У багатоквартирних будинках комунікації можна вивести до місця встановлення на вулиці, по зовнішній стороні трас та «соплів» не буде.

Ваш будинок недавно здали.і квартира ще в чистовій обробці. Роботи з прокладання комунікацій, зокрема під кліматичну техніку одні з перших. До моменту шпаклювання та фарбування, клейки шпалер. Бажано їх робити одночасно з роботами з електрики. Ми підкажемо якийсь потужності підвести електричний кабель живлення безпосередньо до спліту, намалюємо точку підводки. У цьому випадку весь монтаж буде акуратний через відсутність зайвих розеток. Прокладемо мідні трубки теплоізоляції в акуратні прорізи в стінах і закріпимо. А після готовності ремонту вставимо спліт-систему, запустимо та перевіримо. Неважливо, якщо вибір ще не зроблено — закладка буде універсальною. Підійде для техніки будь-якого бренду. Головне, правильно підібрати потужність, і, відповідно, діаметр мідних труб.

 

Результат установки кондиціонера Cooper&Hunter Cooper&Hunter CH-S12XN7 серія Prima Plus Лаконічний дизайн, незначні габарити, відмінний функціонал. Щоб бути впевненим у тому, що через місяць, два, шість місяців або рік ви по одному дзвінку зможете викликати бригаду на закінчення ремонту, отримаєте повноцінну гарантію як на обладнання, так і на роботи — вибирайте для встановлення кондиціонерів професійні кліматичні компанії, які мають як належний досвід і матеріально-технічну базу з виконання даних робіт, так і володіють власним штатом бригад монтажників. Адже купити кондиціонер зараз не складає труднощів: пропозицій, що в інтернеті, що в мережевих магазинах безліч, але отримати високий рівень сервісу і гарантії працездатності на рік — вдається покупцям не завжди. Звернувшись до нас, Ви отримаєте вичерпну консультацію, якісний монтаж, гарантію та більш ніж конкурентні ціни на обладнання та монтажні роботи. Ми готові та раді до співпраці! Один із небагатьох прикладів наших робіт.

Установка кондиціонера Cooper&Hunter під час ремонту у два етапи

Главная » Новости » Установка кондиционера Cooper&Hunter, серии Winner inverter. с. Козин

Фахівцями Клімат-Контроль було встановлено кондиціонер під час ремонту у два етапи.

Приклад встановлення кондиціонера в одній із новобудов Києва на етапі проведення ремонту у квартирі замовника. Шість місяців тому було виконано перший етап установки кондиціонера, пов’язаний зі штробленням, прокладанням комунікацій та вивіскою зовнішнього блоку спліт-системи. Як обладнання обрано кондиціонер Cooper&Hunter Купер Хантер.

Ми використовуємо спеціальний інструмент професійної серії-штроборіз, підключений до пилососу, що унеможливлює надмірне запилення приміщення. Штроборез дозволяє робити штробу акуратно та уникнути обвалення шматків зі стіни.

Обов’язкові умови для бездоганної роботи кондиціонера:

— Кліматичне обладнання, що відповідає характеристикам приміщення.
— Використання професійного інструменту під час встановлення.
— Виконує монтаж спеціалістом з практичними навичками.
— Вакуумування траси кондиціонера.

Купуючи та встановлюючи кондиціонер у нас, ви отримуєте повну 2-річну Гарантію на кондиціонер та монтажні роботи!!!

 

Крок №1 На момент закінчення чистового оздоблення у квартирі зі стіни видно лише частину комунікацій, на яку належить встановити внутрішній блок кондиціонера.

Установка кондиціонера Cooper&Hunter під час ремонту у два етапи.

Крок №2 Після встановлення монтажної пластини виконується приєднання раніше прокладеної траси до штатних елементів внутрішнього блоку вальцюванням. Підключається дренаж та виконується комутація сигнальних кабелів та кабелю електроживлення.

Установка кондиціонера Cooper&Hunter під час ремонту у два етапи.

Крок №3 Далі проводиться встановлення корпусу кондиціонера та встановлення штатних фільтрів на посадкові місця. До речі сказати, що дана модель відрізняється гарним рівнем фільтрації. Крок № 4 Завершує установку кондиціонера тестовий запуск системи. Видається заповнений офіційний гарантійний талон, підписується акт виконаних робіт другого етапу. З цього моменту настає офіційна дворічна гарантія обладнання.

Установка кондиціонера Cooper&Hunter під час ремонту у два етапи.

Крок №5 Результат встановлення кондиціонера Cooper&Hunter Купер Хантер. Короткий дизайн, незначні габарити, відмінний функціонал. Щоб бути впевненим у тому, що через місяць, два, шість місяців або рік ви по одному дзвінку зможете викликати бригаду на закінчення ремонту, отримаєте повноцінну гарантію як на обладнання, так і на роботи — вибирайте для встановлення кондиціонерів професійні кліматичні компанії, які мають як належний досвід і матеріально-технічну базу з виконання даних робіт, так і володіють власним штатом бригад монтажників. Адже купити кондиціонер зараз не складає труднощів: пропозицій, що в інтернеті, що в мережевих магазинах безліч, але отримати високий рівень сервісу і гарантії працездатності на рік — вдається покупцям не завжди. Звернувшись до нас, Ви отримаєте вичерпну консультацію, якісний монтаж, гарантію та більш ніж конкурентні ціни на обладнання та монтажні роботи. Ми готові та раді до співпраці! Один з небагатьох прикладів наших робіт.

 

Зверніть увагу!
Бажаємо звернути Вашу увагу на кілька моментів, про які потрібно знати.

Не залишайте внутрішній блок на об’єкті. Робітники часто люблять попити чай на упаковках і добре, якщо блок послужить їм столом, гірше якщо стільцем.
Під загрозою страшної кари забороніть, як-небудь впливати на трасу (труби та дроти). Це може привести як мінімум до додаткових витрат, а як максимум до поломки обладнання. Труби не можна гнути, зрушувати, заливати клеєм та ґрунтовками тощо. Один неправильний загин труби і станеться залом. Виявити залом під час монтажу складно, оскільки труба прихована теплоізоляцією. За відомим законом залом труби зазвичай відбувається біля самої стіни і щоб спаяти доводиться відбивати штукатурку навколо труби.