Закладка. монтаж. обслуговування кондиціонерів Київ

Чистка. Дезінфекція. Дозаправка кондиціонерів у Києві та Київській області.

 Удаляем  
любые загрязнения и запахи - 
 100% результат!

Разове обслуговування спліт-систем

– Візуальне обстеження внутрішнього та зовнішнього блоку на наявність механічних пошкоджень;
– Пошук слідів витоку олії, фреону, конденсату за допомогою електронного течешукача;
– Чищення з частковим розбиранням внутрішнього блоку без демонтажу, із застосуванням пилососу та парогенератора Kercher (корпуси, фільтраційні елементи, теплообмінник, жалюзі);
– Дезінфекція та обробка антибактеріальним засобом випарника внутрішнього блоку;
– Чищення з частковим розбиранням зовнішнього блоку без демонтажу;
– Дезінфекція дренажної системи; очищення системи відведення конденсату;
– Манометрична перевірка тиску фреону в системі, при необхідності дозаправка (заправка R-22: R-410A: R32) не більше 100 г;
– Перевірка роботи дистанційного пульта;
– Перевірка роботи системи всіх режимах;
– температурні вимірювання повітря на виході з внутрішнього блоку для перевірки функціонування системи;
– надання рекомендацій щодо експлуатації чи ремонту обладнання.

Для ДЕЗІНФЕКЦІЇ ми використовуємо Favor Cool – тільки якісну хімію, що не містить кислоти та хлору.


Favor Cool
це:


1. Повне видалення бактерій і неприємного запаху (в т.ч. мікробактерії туберкульозу, спорові форми); віруси (грипу, герпесу, гепатиту, віч, поліовіруси); гриби (в т.ч. .)
2. Біологічно розкладається продукт, не токсичний, сертифікований і схвалений до застосування у США та Європі.
3. Наділяє оброблену поверхню бактерицидними властивостями до 90 днів, бактеріостатичними 200 днів.

Серед численних послуг, які надає компанія Клімат Контроль, є дуже важлива і необхідна – обробка та обслуговування кліматичних систем. Чищення кондиціонерів у Києві та Київській області пароочисником Kärcher у багатьох випадках є обов’язковою складовою технологічного циклу сервісного обслуговування подібної техніки. Виконуватися вона повинна лише професіоналами, які мають великий досвід у цій галузі та спеціальними навичками. Почасти це викликано тим, що в арсеналі виконавців цієї послуги повинні бути спеціальні інструменти та хімічні реагенти. Причина такого серйозного підходу в тому, що сучасні системи створення та підтримки клімату в приміщенні є дуже складною конструкцією і лише професіонал може забезпечити необхідний догляд та вирішення проблем, що виникли.

Всі внутрішні деталі кліматичної системи, як правило, дуже тендітні. При необережному поводженні їх можна легко пошкодити і цим поставити під загрозу працездатність всієї установки. Якщо забруднення не сильне, можна обійтися простими засобами, розчинами. Але що робити, якщо бруд, що накопичився, не видаляється звичайними засобами? Тут допоможе чищення кондиціонерів пором. Часто при сервісному обслуговуванні цієї техніки серйозної обробки потребує випарник. Саме в цій частині системи фреон перетворюється на газ, і тому дана частина найбільш важлива для нормальної роботи всієї конструкції в цілому. Якщо вчасно не провести обробку кліматичного обладнання, наслідком неефективного обдування та теплосьома може стати вихід обладнання з ладу через його перегрівання, і насамперед це стосується такої важливої складової, як компресор. Пароочисник при очищенні кондиціонерів сьогодні застосовується досить широко і він обов’язково повинен бути на озброєнні фахівців, які надають послуги з обслуговування кліматичної техніки.

 

Чим характерне очищення кондиціонера паром?

 

Характерність такого методу очищення полягає в тому, що він ефективно і дуже якісно очищає всі крихкі деталі системи, що зазнали навіть досить сильного забруднення. Але основна позитивна складова процесу очищення кондиціонера парогенератором – він не тільки видаляє великі накопичення бруду, але і знищує всі бактерії і мікроби, що накопичилися. Даному антибактеріальному ефекту сприяє температура пари, яка становить приблизно 150 градусів (відомо, що більшість шкідливих мікроорганізмів і бактерій гине вже за температури 100 градусів).

Фахівці нашої виїзної команди добре знайомі з усіма нюансами процедури обслуговування спліт-систем очищення парою, оперативно виконують усі необхідні заходи щодо відновлення працездатності вашого агрегату та ніколи не залишають шкідливим бактеріям жодного шансу.

Антибактеріальна обробка кондиціонера

 

Зараження кондиціонера різними мікроорганізмами, грибками цілком реальне. На випарнику внутрішнього блоку може накопичуватися досить різнорідного бруду, і в сукупності з майже постійно присутньою вологою конденсату цей бруд цілком може являти собою сприятливе середовище для бактерій і грибків.

 

Такий самий вразливий для цього вузол – вентилятор внутрішнього блоку. За деяких умов та в деяких моделях спліт-систем можливе накопичення значної кількості вологого бруду на лопатях вентилятора. Частинки цього бруду і мікроби, що розвиваються в ній, можуть постійно викидатися в повітря, яким дихають люди, що знаходяться в цьому приміщенні.

 

Крім грибків і бактерій небезпеку можуть становити і алергенні речовини, що також накопичуються у вузлах кондиціонера.

 

Симптомом грибкового чи бактеріального зараження техніки може бути виразний неприємний запах. Однак колонії грибків або мікроорганізмів можна побачити на поверхнях внутрішнього блоку кондиціонера та неозброєним оком. Необхідно видалити їх механічним способом або за допомогою пароочисника.

 

До речі, необхідно особливо наголосити на випадках, коли походження гнильного запаху від кондиціонера не пов’язане із зараженням. Його джерелом може бути дренажний канал, виведений каналізацію. Причиною є відсутність чи непрацездатність сифона (водяного замку) на вході в каналізаційну трубу. Не працювати він може з простої причини – відсутності у ньому води внаслідок тривалого простою кондиціонера. У легкому випадку проблема вирішується примусовим наповненням дренажного каналу водою. У гіршому – переробкою дренажного каналу з правильним пристроєм сифона.

 

Але повернемося до справжніх грибкових та бактеріальних забруднень, які можуть становити навіть справжню загрозу здоров’ю людей. Для запобігання цим небезпекам існує чимало хімічних засобів, призначених для обробки випарників та вентиляторів. Крім антисептичної, антиалергенної та антигрибкової дії деякі з них мають здатність значно знижувати поверхневий натяг на ребрах радіаторів. Завдяки цьому конденсат не затримується на випарнику, ефективніше зливаючись через дренажну систему.

 

Перед обробкою необхідно очистити вентилятор та радіатор, дренажний піддон та дренажний канал, просушити їх і лише після цього обробити хімічними засобами. Без попереднього механічного (або термічного) очищення обробка хімзасобами буде неефективною. Антибактеріальні препарати можуть наноситися у вигляді піни чи аерозолю. Дія деяких – до півроку, після чого необхідно повторити процедуру обробки. Більшість препаратів мають разовий ефект зі знищення колоній грибків або бактерій, після чого незабаром змиваються конденсатом.

 

Дозаправка кондиціонера фреоном (холодоагентом)

Навіщо потрібне закачування (заливання) фреону в кондиціонер? Будь-яка кліматична система вимагає дбайливого до себе ставлення, коректного використання та відповідного обслуговування, яке необхідно здійснювати регулярно, щоб уникнути раптових поломок пристрою та для продовження терміну його ефективної та безперебійної служби. Але, як би там не було, кондиціонери, як і будь-яка інша техніка, все ж таки схильні до різних поломок, що відбуваються з ними іноді в силу найрізноманітніших факторів.

 

Однією з найчастіших причин виникнення несправностей у системах кондиціонування є витік холодоагенту, що вимагає термінової заправки пристрою фреоном, і, можливо, дезінфекції кондиціонера. Вигідний прайс на ці послуги Ви знайдете на сайті Клімат Контроль, фірми, що займається заправкою та дозаправкою у Києві та Київській області.

 

Холодоагент фреон є невід’ємною частиною будь-якої кліматичної установки, тому що виконує дуже важливу функцію – перенесення тепла з внутрішнього блоку кондиціонера або спліт-системи в зовнішній блок. Найчастіше в системах кондиціювання використовуються фреони R-22 та R410A. Клімат Контроль здійснює заправку стаціонарних, підлогових та інших кондиціонерів фреоном будь-яких видів (у грамах та кілограмах), гарантуючи ефективність та безпеку цієї процедури.

 

Слід мати на увазі, що існує таке поняття, як «нормований витік фреону», що становить від 6 до 8% на рік, який неминуче відбувається незалежно від якості початкових монтажних робіт. Причиною цього є міжблочне з’єднання трубопроводу за допомогою розвальцювання. Для компенсації природного витоку холодоагенту необхідно здійснювати дозаправку пристрою приблизно раз на півтора – два роки. Якщо ж упустити момент, коли необхідна дозаправка, то рівень фреону у пристрої кондиціювання може впасти нижче за допустиму позначку, що неминуче призведе до виходу всієї системи з ладу. Якісну послугу заправки кондиціонера, а також дозаправки фреону гарної якості, у Києві та Київській обл.

 

досвідчені майстри Клімат Контроль.

 

Закачування фреону в кондиціонер недорого та надійно!

 

Якщо Вам час заправляти кондиціонер Міцубісі, так само як і виріб будь-якої іншої марки, зверніться до сервісного центру компанії Клімат Контроль. Тут Ви отримаєте повну консультацію кваліфікованого майстра з питання, що цікавить, а також необхідну послугу, яку наші фахівці нададуть у найкоротші терміни і на найвищому рівні. Важливою відмінністю сервісу нашої компанії є його доступність для будь-якого власника апаратури за незмінно високої якості. Замовнику послуги недорого обійдеться заправка кондиціонера по перегріву фреоном, наприклад, R-410А або R-22, вдома. Перегрів компресора, що охолоджується холодоагентом, відбувається при нестачі фреону, і, як наслідок, система заклинює і вимагає заміни компресора, що може коштувати майже половину вартості кондиціонуючого пристрою.

Саме тому дуже важливо вчасно виявити проблему та вжити заходів щодо її усунення. Якщо на штуцерних з’єднаннях зовнішнього блоку апарата з’явився лід або іній, або почало слабо охолоджуватися повітря в приміщенні, значить, існує нестача холодоагенту і необхідно зупинити роботу системи кондиціювання, аж до приїзду сервісної служби.

Скориставшись послугами Клімат Контроль, Ви зможете недорого заправити офісний або домашній кондиціонер фреоном. Наші кваліфіковані фахівці швидко проведуть усі необхідні заходи, якщо випадок стандартний – то відразу на місці, а якщо ситуація виявиться серйознішою, то транспортують пристрій кондиціювання до спеціалізованого сервісного центру компанії, де за допомогою профільних інструментів та найсучасніших розробок приведуть систему до робочого стану. У будь-якому випадку, ми гарантуємо Вам заправку кондиціонера у Києві та Київській області у короткий термін, навіть при вивезенні спліт-системи до сервісного центру. Тут завжди можна отримати недорогі якісні послуги з діагностики, ремонту та обслуговування кліматичної системи будь-якого виду. В асортименті Клімат Контролю завжди є різноманітні види холодоагенту, оскільки наші майстри працюють з кондиціонуючими апаратами різних виробників.

 

Наш сервісний центр працює для Вас!

 

Ви звернулися за допомогою до приватника, і ваш кондиціонер надмірно перезакачали фреоном? Подібна ситуація також може призвести до серйозних несправностей у роботі кондиціонуючого агрегату, тому вимагає негайного виправлення. З цим завданням без проблем впораються наші експерти. Надалі настійно рекомендуємо одразу звертатися до зарекомендованих фахівців, якщо буде потрібна допомога в обслуговуванні кліматичного обладнання.

Зв’яжіться з консультантом нашої фірми, якщо Вам потрібна кваліфікована допомога компанії, де обслуговують та заправляють фреоном кондиціонери, і досвідчені фахівці швидко приїдуть з усім необхідним обладнанням. Наша компанія приділяє особливу увагу якості послуг, тому клієнт може бути впевнений, що результат виконання будь-яких процедур буде максимальним, а кліматична установка, що обслуговується, не підведе господаря, коли він буде найбільш гостро її потребувати.

Користуючись послугами майстра із заправки домашніх кондиціонерів, Ви не тільки добре економите на обслуговуванні системи кондиціювання, але й отримуєте гарантію, що Ваш пристрій буде якісно і безперебійно функціонувати досить тривалий час. Слід пам’ятати, що кондиціонуючий агрегат ефективно та повноцінно працюватиме лише за умови, якщо регулярно та своєчасно проводити його технічне обслуговування та дозаправку якісним холодоагентом, для чого ідеальним варіантом буде скористатися пропозицією нашої компанії.