Закладка. монтаж. обслуговування кондиціонерів Київ

Монтаж кондиціонерів

Ми робимо монтаж кондиціонерів, придбаних тільки в нашому інтернет-магазині. У цьому випадку ми несемо повну гарантію на саме обладнання (термін зазначений у горантійному талоні) та 2 роки на виконані роботи. У виняткових випадках, за наявності вільних бригад, можливе встановлення і «чужих» кондиціонерів.

1. Під «Стандартною установкою» слід розуміти:

– встановлення зовнішнього блоку на зовнішній стіні під вікном;
– встановлення внутрішнього блоку всередині кімнати;
– Виконує отвори у зовнішній стіні для прокладання трубопроводів, що з’єднують внутрішній та зовнішній блоки;
– Відведення конденсату назовні кімнати, при цьому кут нахилу дренажного трубопроводу не менше ніж 5 градусів;
– Довжина магістралі між зовнішнім та внутрішнім блоком до 3 м.

 

2. “Стандартна установка” не передбачає:

– Виконання штроб;
– Виконання загальнобудівельних та електромонтажних робіт (демонтаж-монтаж склопакетів, решіток на вікнах, наскрізний монтаж, посилення плит та стін; подачу постійного електроживлення до місця встановлення кондиціонера, звільнення місця монтажу від меблів та ін.);
– виїзд монтажної бригади за межі м. Києва;
– Висотні роботи із залученням спецтехніки та спеціалістів висотників з монтажу зовнішнього блоку (вартість погоджується окремо);
– Товщина зовнішньої стіни понад 1 м;
– Доставку обладнання до приміщення, що знаходиться вище 3-го поверху за відсутності ліфта (оплата за домовленістю).
Додатково оплачуються використані матеріали: короб — 200 грн.м\п., магістраль понад 3 метри – від 300 грн. м\п

 

До початку монтажу необхідно забезпечити:

– доступ до електромережі;
– Вільний доступ до місць, де будуть проводитися роботи з встановлення кондиціонера;
– З кімнати, в якій проводитиметься монтаж, прибрати або накрити всі предмети та поверхні, яким може пошкодити цегляний або бетонний пил і дрібна крихта;
– Для проведення монтажу, який потребує висотних робіт, необхідно забезпечити вихід на дах (технічний поверх);
доступ до електромережі;
– Вільний доступ до місць, де будуть проводитися роботи з встановлення кондиціонера;
– З кімнати, в якій проводитиметься монтаж, прибрати або накрити всі предмети та поверхні, яким може пошкодити цегляний або бетонний пил і дрібна крихта;
– Для проведення монтажу, що вимагають висотних робіт, необхідно забезпечити вихід на дах (технічний поверх).

 

Про встановлення кондиціонерів у Києві та Київській області багато хто згадує лише з приходом спеки. Чим це загрожує? А тим, що кожну розумну людину хвилює питання про те, скільки коштує установка кондиціонера, але з настанням літнього сезону значно зростає кількість непрофесіоналів, які заробляють на монтажі кондиціонерів у Києві та обл. Конкуренція серед таких «майстрів» без досвіду та спеціальної підготовки висока, тому вони знижують ціни на свої послуги. Встановлення кондиціонера дешево приваблює, але чи варто ризикувати?

Дешеве встановлення кондиціонера випадковими людьми часто закінчується витоком холодоагенту, через що ламається дороге обладнання. Після цього обслуговування та ремонт кондиціонерів за гарантією не виконуватимуться. Висновок очевидний – щоб установка спліт системи або будь-якого іншого типу кліматичного обладнання не стала неприємностями, необхідно звертатися до професіоналів.

 

Обов’язкові умови для бездоганної роботи кондиціонера:

 

1. Кліматичне обладнання, що відповідає характеристикам приміщення.
2. Використання професійного інструменту під час встановлення.
3. Виконує монтаж спеціалістом з практичними навичками.
4. Вакуумування траси кондиціонера.


Наша компанія понад 17 років встановлює кліматичне обладнання у Києві та Київській обл., виконує його ремонт та сервісне обслуговування. Досвідчені майстри допоможуть вам вибрати та встановити кондиціонер у квартирі, будинку чи офісі, ціна на який вас влаштує. Ми маємо величезний вибір надійних і простих у використанні моделей для створення ідеального клімату в різних приміщеннях. Телефонуйте і ми порекомендуємо, що краще вибрати з урахуванням умов експлуатації.

 

Виклик майстра для встановлення кондиціонера

 

Схеми розміщення устаткування складаються індивідуально. Майстер на місці визначає місце для розміщення блоків так, щоб повітря розподілялося оптимально. Крім того, треба виключити ймовірність попадання на людину холодного повітряного потоку, забезпечити умови для правильної роботи кожного блоку та врахувати інші важливі моменти. Особливої акуратності вимагає встановлення зовнішнього блоку для зменшення вібрації. Також слід захистити його від падіння сторонніх предметів.

 

Скільки коштує установка кондиціонера?

 

Вартість монтажу кондиціонера залежить від комплексу виконаних робіт. У 90% випадків для квартири чи невеликого офісу підходить стандартний монтаж спліт системи за фіксованою ціною. Якщо потрібні додаткові роботи, вартість розраховується на підставі прайса.

 

Замовляючи встановлення кондиціонерів у Києві категорії побутового призначення (настінні системи кондиціювання з холодопродуктивністю агрегату до 3.5 кВт), замовник повинен знати, що існує «стандартна» установка кондиціонерів, до якої входять:

 

– прокладка зв’язувальних блоків комунікацій довжиною не більше 3 м з перфоруванням одного отвору для них у стіні будівлі, що несе;
– виконання електричного проведення протяжністю до 4м;
– кріплення внутрішнього блоку на стіні;
– встановлення зовнішнього блоку на спеціальні крон
штейни;
– вакуумування системи;
– заповнення системи кондиціювання холодоагентом та пуско-налагоджувальні роботи.

*Робота альпініста оплачується додатково.

 

 

Однак тут варто розуміти, що при прокладанні комунікацій, наприклад, у квартирі (офісі, будинку і т.д.) на стадії ремонту установка кондиціонера виходить за рамки стандартного пакету послуг. Зазвичай до стандартного переліку робіт додається штроблення стін, щоб прибрати комунікації, що зв’язують внутрішній і зовнішній блоки, а монтажні роботи розбиваються на два етапи. Під час першого етапу робіт прокладаються фреонопроводи, дренаж та електроживлення, а на другому етапі (після чистового оздоблення приміщення) встановлюються кондиціонери та проводиться запуск системи.

 

Схема розташування обладнання та прокладання комунікацій рекомендується фахівцем після ознайомлення з планом об’єкта у кожному випадку індивідуально. При відхиленні умов монтажу від стандартних (збільшення довжини траси, пробивання додаткових отворів, проведенні висотних робіт, штробленні тощо) вартість установки кондиціонера визначається з прейскуранту на додаткові роботи.

 

Наша компанія запропонує Вам оптимальні умови як за вартістю, так і за технічними рішеннями.

 

А також:

 

Професійний демонтаж кондиціонерів

 

У нас можна замовити демонтаж кондиціонера. Наші майстри збережуть ваше обладнання працездатним.

 

Телефонуйте та призначайте час для приїзду спеціаліста зі встановлення кондиціонерів у Києві та області.

 

Майстер складе проект, погодить його з вами та підбере модель, враховуючи ваші потреби. Також приймаємо заявки на монтаж кондиціонера замовника. Потім вам залишиться лише почекати закінчення робіт (ми працюємо оперативно!) та оцінити всі переваги ідеального мікроклімату вашого будинку чи офісу, завжди наповненого свіжим повітрям.

 

Для того, щоб замовити установку кондиціонера, зв’яжіться зі спеціалістом компанії.