Закладка. монтаж. обслуговування кондиціонерів Київ

Монтаж кондиціонера у два етапи.

Главная » Наші роботи » Монтаж кондиціонера у два етапи.

Фахівцями Клімат-Контроль було встановлено кондиціонер під час ремонту у два етапи.

 

Під час оздоблювальних робіт у новобудові або ремонті приміщення, де штроблення стін можливе, найбільш привабливим для інтер’єру є монтаж кондиціонера із прихованими у стіну комунікаціями. Відпадає необхідність укладання траси комунікацій у громіздкі пластикові короби.

 

Електроживлення можна підвести безпосередньо зі щита і вивести під внутрішній блок із встановленням окремого автомата. Таке підключення до мережі найбільше, оскільки на час зимових низьких температур бажано повне знеструмлення обладнання для виключення помилкового запуску.

 

Ми використовуємо спеціальний інструмент професійної серії-штроборіз, підключений до пилососу, що унеможливлює надмірне запилення приміщення. Штроборез дозволяє робити штробу акуратно та уникнути обвалення шматків зі стіни.

 

Обов’язкові умови для бездоганної роботи кондиціонера:

1. Кліматичне обладнання, що відповідає характеристикам приміщення.
2. Використання професійного інструменту під час встановлення.
3. Виконує монтаж спеціалістом з практичними навичками.
4. Вакуумування траси кондиціонера.

5. Купуючи та встановлюючи кондиціонер у нас, ви отримуєте повну 2-річну Гарантію на кондиціонер та монтажні роботи!!!

 

Зверніть увагу!
Бажаємо звернути Вашу увагу на кілька моментів, про які потрібно знати.

– Не залишайте внутрішній блок на об’єкті. Робітники часто люблять попити чай на упаковках і добре, якщо блок послужить їм столом, гірше якщо стільцем.
– Під загрозою страшної кари забороніть, як-небудь впливати на трасу (труби та дроти). Це може привести як мінімум до додаткових витрат, а як максимум до поломки обладнання. Труби не можна гнути, зрушувати, заливати клеєм та ґрунтовками тощо. Один неправильний загин труби і станеться залом. Виявити залом під час монтажу складно, оскільки труба прихована теплоізоляцією. За відомим законом залом труби зазвичай відбувається біля самої стіни і щоб спаяти доводиться відбивати штукатурку навколо труби.