Закладка. монтаж. обслуговування кондиціонерів Київ

Прокладання комунікацій для кондиціонера Cooper&hunter

Главная » Наші роботи » Прокладання комунікацій для кондиціонера Cooper&hunter

Встановлення кондиціонерів тільки куплених у нас!


В результаті отримуємо той самий монтаж кондиціонера, тільки всі комунікації приховані в стінах.

 

Приклад встановлення інверторного кондиціонера в одній із новобудов Києва на етапі проведення ремонту у квартирі замовника. Шість місяців тому був виконаний перший етап закладки магістралі під кондиціонер пов’язаний зі штробленням, прокладанням комунікацій та вивіскою зовнішнього блоку спліт-системи. Як обладнання вибраний інверторний кондиціонер Cooper&hunter CH-SFTXQ-NG R32 серія Veritas NG.

 

 

Ми використовуємо спеціальний інструмент професійної серії-штроборіз, підключений до пилососу, що унеможливлює надмірне запилення приміщення. Штроборез дозволяє робити штробу акуратно та уникнути обвалення шматків зі стіни.

Обов’язкові умови для бездоганної роботи кондиціонера:

– Кліматичне обладнання, що відповідає характеристикам приміщення.
– Використання професійного інструменту під час встановлення.
– Виконує монтаж спеціалістом з практичними навичками.
– Вакуумування траси кондиціонера.

 

Крок №1

На момент закінчення чистового оздоблення у квартирі зі стіни видно лише частину комунікацій, на яку належить встановити внутрішній блок кондиціонера.

 

Крок №2

Після встановлення монтажної пластини виконується приєднання раніше прокладеної траси до штатних елементів внутрішнього блоку вальцюванням. Підключається дренаж та виконується комутація сигнальних кабелів та кабелю електроживлення

 

Крок №3

Далі проводиться встановлення корпусу кондиціонера та встановлення штатних фільтрів на посадкові місця. До речі, дана модель відрізняється вищим класом енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом А+++ Class Energy Efficiency – GENERATON V. Кондиціонер Cooper&Hunter CH-SFTXQ-NG R32 серія працює на новому озонобезпечному фреоні R-32. Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу A++ в режимі обігріву (від -15 до +24°С). У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (від -15 до +48°С).

 

Крок №4

Завершує встановлення кондиціонера тестовий запуск системи. Видається заповнений офіційний гарантійний талон, підписується акт виконаних робіт другого етапу. З цього моменту настає офіційна дворічна гарантія обладнання.

 

Крок №5

Результат інверторного кондиціонера Cooper&Hunter CH-SFTXQ-NG R32:

Короткий дизайн, незначні габарити, відмінний функціонал. Щоб бути впевненим у тому, що через місяць, два, шість місяців або рік ви по одному дзвінку зможете викликати бригаду на закінчення ремонту, отримаєте повноцінну гарантію як на обладнання, так і на роботи – вибирайте для встановлення кондиціонерів професійні кліматичні компанії, які мають як належний досвід і матеріально-технічну базу з виконання даних робіт, так і володіють власним штатом бригад монтажників. Адже купити кондиціонер зараз не складає труднощів: пропозицій, що в інтернеті, що в мережевих магазинах безліч, але отримати високий рівень сервісу і гарантії працездатності на рік – вдається покупцям не завжди. Звернувшись до нас, Ви отримаєте вичерпну консультацію, якісний монтаж, гарантію та більш ніж конкурентні ціни на обладнання та монтажні роботи. Ми готові та раді до співпраці!