Закладка. монтаж. обслуговування кондиціонерів Київ

Закладка магістралі кондиціонера Cooper&hunter серія Veritas NG. Київ.

Главная » Наші роботи » Закладка магістралі кондиціонера Cooper&hunter серія Veritas NG. Київ.

В результаті отримуємо той самий монтаж кондиціонера, тільки всі комунікації приховані в стінах.

 

Приклад встановлення інверторного кондиціонера в одній із новобудов Києва на етапі проведення ремонту у квартирі замовника. Шість місяців тому був виконаний перший етап закладки магістралі під кондиціонер пов’язаний зі штробленням, прокладанням комунікацій та вивіскою зовнішнього блоку спліт-системи. Як обладнання вибраний інверторний кондиціонер Cooper&hunter CH-SFTXQ-NG R32 серія Veritas NG.

 

Ми використовуємо спеціальний інструмент професійної серії-штроборіз, підключений до пилососу, що унеможливлює надмірне запилення приміщення. Штроборез дозволяє робити штробу акуратно та уникнути обвалення шматків зі стіни.

 

Обов’язкові умови для бездоганної роботи кондиціонера:

1. Кліматичне обладнання, що відповідає характеристикам приміщення.
2. Використання професійного інструменту під час встановлення.
3. Виконує монтаж спеціалістом з практичними навичками.
4. Вакуумування траси кондиціонера.

 

Крок №1

На момент закінчення чистового оздоблення у квартирі зі стіни видно лише частину комунікацій, на яку належить встановити внутрішній блок кондиціонера.

 

 

Крок №2

Після встановлення монтажної пластини виконується приєднання раніше прокладеної траси до штатних елементів внутрішнього блоку вальцюванням. Підключається дренаж та виконується комутація сигнальних кабелів та кабелю електроживлення

 

 

Крок №3

Далі проводиться встановлення корпусу кондиціонера та встановлення штатних фільтрів на посадкові місця. До речі, дана модель відрізняється вищим класом енергоефективності. Енергозберігаюча комплектація за типом А+++ Class Energy Efficiency – GENERATON V. Кондиціонер Cooper&Hunter CH-SFTXQ-NG R32 серія працює на новому озонобезпечному фреоні R-32. Тепловий насос працює з високою енергоефективністю класу A++ в режимі обігріву (від -15 до +24°С). У режимі охолодження показник енергоефективності A++ (від -15 до +48°С).

 

 

Крок №4

Завершує встановлення кондиціонера тестовий запуск системи. Видається заповнений офіційний гарантійний талон, підписується акт виконаних робіт другого етапу. З цього моменту настає офіційна дворічна гарантія обладнання.

 

 

Крок №5

Результат інверторного кондиціонера Cooper&Hunter CH-SFTXQ-NG R32:

Короткий дизайн, незначні габарити, відмінний функціонал. Щоб бути впевненим у тому, що через місяць, два, шість місяців або рік ви по одному дзвінку зможете викликати бригаду на закінчення ремонту, отримаєте повноцінну гарантію як на обладнання, так і на роботи – вибирайте для встановлення кондиціонерів професійні кліматичні компанії, які мають як належний досвід і матеріально-технічну базу з виконання даних робіт, так і володіють власним штатом бригад монтажників. Адже купити кондиціонер зараз не складає труднощів: пропозицій, що в інтернеті, що в мережевих магазинах безліч, але отримати високий рівень сервісу і гарантії працездатності на рік – вдається покупцям не завжди. Звернувшись до нас, Ви отримаєте вичерпну консультацію, якісний монтаж, гарантію та більш ніж конкурентні ціни на обладнання та монтажні роботи. Ми готові та раді до співпраці! Один із небагатьох прикладів наших робіт:

 

Зверніть увагу!
Бажаємо звернути Вашу увагу на кілька моментів, про які потрібно знати.

 

Не залишайте внутрішній блок на об’єкті. Робітники часто люблять попити чай на упаковках і добре, якщо блок послужить їм столом, гірше якщо стільцем.


Під загрозою страшної кари, забороніть якось впливати на трасу (труби та дроти). Це може, як мінімум, призвести до додаткових витрат, а як мінімум до поломки обладнання. Труби не можна гнути, зрушувати, заливати клеєм, ґрунтовками тощо. Один неправильний загин труби і станеться залом. Виявити залом під час монтажу складно, оскільки труба прихована теплоізоляцією. За відомим законом залом труби, як правило, відбувається біля самої стіни і щоб спаяти доводиться відбивати штукатурку навколо труби.